707384 - (2024-ESO-77) 10 kV saugiklių lydieji įdėklai

The rft has ended, you cannot answer the invitation.

Gerb. Tiekėjai,

Kviečiame teikti paraiškas Paraiškos: (2024-ESO-77) 10 kV saugiklių lydieji įdėklai pirkimui. Paraiškas prašome pateikti iki 2024-03-08 10:00:00.

Pažymime, kad klausimus dėl techninės dalies galite užduoti iki kvietimo pateikti Paraiškas sąlygose nurodyto termino pabaigos. Esminės Pirkimo sąlygų korekcijos gali būti atliekamos tik iki paraiškų pateikimo.

Dėkojame už bendradarbiavimą!

Pagarbiai

Viktorija Bušauskienė

 

UAB „Ignitis grupė“ įmonių grupėje netoleruojame jokių korupcijos apraiškų ir pasisakome už aukštus etikos, sąžiningumo ir skaidrumo veikloje standartus. Mums svarbu dirbti sąžiningai, kuriant patikimus ryšius – su savo klientais, partneriais, tiekėjais, institucijomis. Todėl siekiame, kad rinkoje, kurioje veikiame, būtų laikomasi etikos ir skaidrumo principų, pirmiausia – netoleruojama korupcija. Prie šio bendro tikslo kviečiame prisijungti ir Jus. Jei esate pastebėję arba turite informacijos apie netinkamą mūsų darbuotojų elgesį ar kitus veiksmus, kurie gali kelti korupcijos riziką, prašome apie tai pranešti elektroniniu paštu pasitikejimolinija@ignitis.lt  arba telefonu +370 640 88889. Esame įsipareigoję saugoti pranešimų teikėjų konfidencialumą ir būsime dėkingi Jums už pagalbą mūsų įmonių grupei vykdyti efektyvią, skaidrią ir pasitikėjimą kuriančią veiklą.