724722 - (2024-GSC-305) Mikropluošto rankšluosčiai ir daugkartinio naudojimo neperšlampami maišeliai

Below you find information regarding this tender. To be able to work on a response for the buyer you have to be registered and logged in.

Gerb. Tiekėjai,

Kviečiame teikti paraiškas 1.(2024-GSC-305) Mikropluošto rankšluosčiai ir daugkartinio naudojimo neperšlampami maišeliai pirkimui. Paraiškas prašome pateikti iki 2024-07-17 10:00:00.

Pažymime, kad klausimus dėl techninės dalies galite užduoti iki kvietimo pateikti Paraiškas sąlygose nurodyto termino pabaigos. Esminės Pirkimo sąlygų korekcijos gali būti atliekamos tik iki paraiškų pateikimo.

Dėkojame už bendradarbiavimą!

Pagarbiai

Ingrida Riabovienė

 

UAB „Ignitis grupė“ įmonių grupėje netoleruojame jokių korupcijos apraiškų ir pasisakome už aukštus etikos, sąžiningumo ir skaidrumo veikloje standartus. Mums svarbu dirbti sąžiningai, kuriant patikimus ryšius – su savo klientais, partneriais, tiekėjais, institucijomis. Todėl siekiame, kad rinkoje, kurioje veikiame, būtų laikomasi etikos ir skaidrumo principų, pirmiausia – netoleruojama korupcija. Prie šio bendro tikslo kviečiame prisijungti ir Jus. Jei esate pastebėję arba turite informacijos apie netinkamą mūsų darbuotojų elgesį ar kitus veiksmus, kurie gali kelti korupcijos riziką, prašome apie tai pranešti elektroniniu paštu pasitikejimolinija@ignitis.lt  arba telefonu +370 640 88889. Esame įsipareigoję saugoti pranešimų teikėjų konfidencialumą ir būsime dėkingi Jums už pagalbą mūsų įmonių grupei vykdyti efektyvią, skaidrią ir pasitikėjimą kuriančią veiklą.